Biuro-do-wynajecia-gdansk.pl

Verified
Listing
+4Years
With Us
Company name
Biuro-do-wynajecia-gdansk.pl
Address
Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa, Poland
Phone Number
(+48) 22-275-5789
Working hours
Saturday: closed  See All
Contact Person
Amelia Walker
Establishment year 2004
Employees 26-50
Registration code 00-807
Company manager Jakob Dalhoff

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Biuro-do-wynajecia-gdansk.pl or PolandYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Description
Biura do wynajęcia w Gdańsku Śródmieście


Jeśli jesteśmy zainteresowani wynajmem biura w Gdańsku, musimy sobie odpowiedzieć na pytanie, w jaką okolicę miasta skierować nasze kroki. Zapraszamy więc na wycieczkę po gdańskim szlaku biurowców.

Centralny szlak
Znaczna część gdańskich biurowców rozmieszczona jest niemal na jednej osi – „szlak” zaczyna się od Śródmieścia i prowadzi alejami Zwycięstwa i Grunwaldzką, przekraczając granice kolejnych dzielnic: Wrzeszcza i Oliwy.Ta struktura jest nazywana Centralnym Pasmem Usługowym, a opisana trasa, przy której wybudowano większość biurowców, ma swoją kontynuację w innych miastach należących do aglomeracji trójmiejskiej – Sopocie i Gdyni.W pobliżu skupisk biur znajdują się gdańskie uczelnie: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku. Warto przy tym mieć na uwadze, że w całym mieście na 14 w sumie uczelniach kształci się ok. 80 tys. studentów. Tak rozbudowana baza uniwersytecka świadczy o dużym potencjale rozwojowym miasta.

W centrum wydarzeń
Wynajem biura w samym centrum Gdańska, obok Starego Miasta, niewątpliwie przyniesie naszej firmie prestiż, a pracownikom biur komfort i wygodę. Nie trzeba się martwić o to, czy znajdziemy w pobliżu sklep bądź punkt usługowy, ani o to, że będziemy mieć trudności z dojazdem do miejsca pracy. Przyjrzyjmy się więc, na co może lub będzie mógł wkrótce liczyć w Śródmieściu potencjalny najemca.

Amber Tower
Inwestycja została niedawno zakończona, deweloper pozyskuje nabywców. W budynku na zainteresowanych czeka powierzchnia biurowa i z przeznaczeniem na handel i usługi. Zaletą budynku jest niewątpliwie lokalizacja: sąsiedztwo ze Starym Miastem i jedną z wizytówek Gdańska – ulicą Długą. Inwestor na swojej stronie internetowej zachwala, że jest to najprężniej rozwijająca się część Śródmieścia, która „po latach zapomnienia w końcu nabiera należnego splendoru”.

Chmielna Office Point
Inwestycja nie została jeszcze zrealizowana, ale zapowiada się obiecująco. Będzie to ośmiokondygnacyjny budynek biurowy o klasie biurowej A i powierzchni typu open space (ok. 9,5 tys. mkw.). W planie jest hala garażowa o trzech kondygnacjach przeznaczona na postój do 156 aut, dostępnych także dla klientów i gości. Wygląd budynku będzie nawiązywać do stylu śródmiejskich kamienic.

Targ Sienny i Rakowy – Forum Gdańsk
Zabudowa Targu Siennego i Rakowego nazywana jest przez „Gazetę Wyborczą” największą inwestycją w historii miasta. Prace ruszyły w połowie tego roku, a otwarcie kompleksu handlowo-usługowego, które uzyskało nazwę Forum Gdańsk, ma nastąpić pod koniec 2017 r. Znajdzie się tu ok. 220 lokali handlowych i usługowych, największe w Trójmieście Multikino (9 sal), klub fitness Pure Jatomi, restauracje i kawiarnie, a także wielopoziomowy parking. Obiekt jest obecnie skomercjalizowany w ponad 50 proc., a wśród najemców znaleźli sięm.in. Vistula, W.Kruk, Wólczanka, siedem marek hiszpańskiej grupy Inditex, czyli Zara, Zara Home, Massimo Dutti, Oysho, Bershka, Pull & Bear i Stradivarius, czy gdańscy przedsiębiorcy, jak piekarnia Szydłowski, cukiernia Delicje oraz BIOWAY.
Working hours
Monday:9:00-18:00
Tuesday:9:00-18:00
Wednesday:9:00-18:00
Thursday:9:00-18:00
Friday:9:00-18:00
Saturday:closed
Sunday:closed

Verified Business

Biuro-do-wynajecia-gdansk.pl - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: October 2018 - View Status


Related Companies to Biuro-do-wynajecia-gdansk.pl


Biur-wawa.pl

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa
 Verified+4  Years with us

Centra biznesowe pl

Aleje Jerozolimskie, 96, Warszawa
 Verified+3  Years with us

MatchOffice

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa
 Verified+4  Years with us

Randki Opinie

Ogrodowa 7, Warszawa
 Verified+5  Years with us

Znajdz-biuro-warszawa

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa
 Verified+4  Years with us

Polskie Kasyno Online

Ul. Grzybowska 80/82/461, Warszawa
 Verified+6  Years with us

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on PolandYP - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP