Znajdz-biuro-warszawa

Verified
Listing
+4Years
With Us
Company name
Znajdz-biuro-warszawa
Address
Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa, Poland
Phone Number
(+48) 22-275-5789
Working hours
Wednesday: 9:00-18:00  See All
Contact Person
Andrew Walker
Establishment year 2004
Employees 26-50
Registration code 00-807
VAT registration 31627877
Company manager Jakob Dalhoff

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Znajdz-biuro-warszawa or PolandYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Description
Znajdź biuro w Warszawie - Twój przewodnik w poszukiwaniu idealnego biura do wynajęcia
Warszawa jest liderem w Europie Środkowej pod względem dostępnej powierzchni biurowej na wynajem. W 2015 r. najemcy mogą wybierać spośród 4,45 mln mkw. biur w stolicy Polski. Dla porównania, według danych firmy Cushman & Wakefield, drugi w rankingu Budapeszt oferuje 3,2 mln mkw. biur, a kolejna Praga już tylko niespełna 3 mln mkw. Warszawa jest również liderem przyrostu dostępnej powierzchni biurowej w 2014 r. w naszej części kontynentu. Powstało tu trzykrotnie więcej nowych biur niż w Pradze i aż pięciokrotnie więcej niż w Budapeszcie.

Według portalu OfficeMAP w sierpniu 2015 r. w Warszawie znajdowało się w budowie powyżej 650 tys. mkw. nowej powierzchni biurowej. To więcej niż całkowity istniejący metraż powierzchni biurowej w jakimkolwiek innym polskim mieście – Krakowie (620 tys. mkw.), Wrocławiu (530 tys.), Poznaniu (320 tys.) czy w Trójmieście (400 tys.)

Warszawa w czołówce Europy

Także dane firmy DTZ, opublikowane w raporcie Global Annual Outlook 2015, potwierdzają dominację Warszawy. Co więcej, w całej Europie jako atrakcyjniejsze miejsce na lokalizację biura wskazane zostały jedynie Bruksela i Dublin. Analitycy firmy DTZ podkreślają jednak, że już w 2015 r. Warszawa ma szansę zająć w rankingu drugie miejsce, za Brukselą. W raporcie stwierdzono, że do stolicy Polski inwestorów przyciągają przede wszystkim ciągle dość niskie czynsze, bogaty wybór nowoczesnych powierzchni biurowych oraz niski poziom zarobków w stosunku do bogatszych krajów zachodnioeuropejskich.

Rynek atrakcyjny cenowo

Według Cushman & Wakefield, dla wielu zachodnich firm Warszawa jest rynkiem atrakcyjnym cenowo i z tego powodu otwierają one tu swoje regionalne centrale. Duży wpływ na to ma również reputacja naszego kraju, jako miejsca stabilnego politycznie i ekonomicznie, notującego wzrost gospodarczy pomimo zawirowań światowej i europejskiej gospodarki. Dzięki dostępności dobrze wykształconej i znającej języki obce, a przy tym relatywnie taniej siły roboczej, Warszawa oraz inne polskie miasta (takie jak Kraków czy Wrocław) są również interesującym wyborem dla firm świadczących usługi outsourcingowe.

Taniejące czynsze w Warszawie

Global Prime Office Occupancy Costs, raport firmy CBRE, plasuje stolicę Polski na 71. miejscu spośród najdroższych lokalizacji biurowych świata – całkowity koszt najmu 1 mkw. powierzchni biurowej sięga w centrum Warszawy według analityków CBRE ok. 35 euro/miesiąc. Tym samym Warszawa spadła w ciągu roku o 11 pozycji. Dla porównania, w najdroższym według rankingu londyńskim East Endzie za metr powierzchni biurowej trzeba zapłacić aż 194 euro miesięcznie. Wśród najdroższych lokalizacji, oprócz Londynu, znalazły się też Hong Kong, Pekin i Moskwa.

Alternatywne formy najmu biur w Warszawie

Na rynku biurowym w Warszawie rysują się obecnie wyraźne zmiany. Spowolnienie gospodarcze sprawiło, że firmy coraz dokładniej przyglądają się budżetom przeznaczonym na wynajem powierzchni biurowych. Wymagania najemców rosną z każdym rokiem. Sukces na rynku odnoszą firmy oferujące rozwiązania, które sprzyjają efektywnemu wykorzystaniu powierzchni biura. Widoczna jest tendencja odchodzenia od tradycyjnego sposobu zagospodarowania biur w postaci zamkniętych pokojów. Coraz większą popularność zyskują rozwiązania z zakresu workspace solutions, według których przestrzeń biura podzielona jest na obszary zarówno indywidualnej, wymagającej skupienia pracy, jak i większe przestrzenie typu open space, sprzyjające efektywnej pracy w grupie. Najemcy sami określają, w jaki sposób chcą urządzić daną przestrzeń, kierując się specyfiką działalności w branży, w której działają oraz charakterem pracy swoich pracowników. Firmy, które nie są w stanie zapewnić tak dostosowanej powierzchni biurowej, notują wyraźny spadek zainteresowania wynajmem.

Working hours
Monday:9:00-18:00
Tuesday:9:00-18:00
Wednesday:9:00-18:00
Thursday:9:00-18:00
Friday:9:00-18:00
Saturday:closed
Sunday:closed

Verified Business

Znajdz-biuro-warszawa - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: October 2018 - View Status


Related Companies to Znajdz-biuro-warszawa


Biur-wawa.pl

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa
 Verified+4  Years with us

Biuro-do-wynajecia-gdansk.pl

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa
 Verified+4  Years with us

Centra biznesowe pl

Aleje Jerozolimskie, 96, Warszawa
 Verified+3  Years with us

MatchOffice

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa
 Verified+4  Years with us

Randki Opinie

Ogrodowa 7, Warszawa
 Verified+5  Years with us

Polskie Kasyno Online

Ul. Grzybowska 80/82/461, Warszawa
 Verified+6  Years with us

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on PolandYP - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP