Fengshuihome - Warszawa

FengshuihomeFengshuihomeFengshuihomeFengshuihome
 • Verified
  Listing
 • Recentrly
  Updated
Company name
Fengshuihome
Location
ul. Kłobucka 27/297, 02-699 Warszawa, Warszawa, Poland
Contact number
Website address
Working hours
 • Monday: 9:00-19:00
 • Tuesday: 9:00-19:00
 • Wednesday: 9:00-19:00
 • Thursday: 9:00-19:00
 • Friday: 9:00-19:00
 • Saturday: Closed
 • Sunday: Closed
Contact Person Sylwia Michalak
Establishment year 2009
Employees 6-10
E-mail address
Company description
Firma fengshuihome to miejsce, gdzie aranżacja wnętrz przenika się z zasadami feng shui, tworząc harmonijne i inspirujące przestrzenie. Założona przez Zuzannę Kowalczyk, doświadczoną projektantkę i architekt wnętrz, firma łączy tradycyjne techniki feng shui z nowoczesnymi trendami, oferując kompleksowe usługi projektowe.
Nasza Misja

Naszą misją jest kreowanie wnętrz, które są nie tylko wizualnie atrakcyjne, ale także korzystnie wpływają na samopoczucie ich mieszkańców. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie, aby zapewnić niepowtarzalność i dostosowanie do stylu życia oraz potrzeb naszych klientów.
Zakres Usług

Świadczymy szeroki zakres usług związanych z aranżacją wnętrz. Specjalizujemy się zarówno w projektach nowych przestrzeni, jak  
Show more i w remontach oraz wykończeniach wnętrz. Działamy głównie w Warszawie, ale realizujemy projekty na terenie całej Polski.

Nasze usługi obejmują:

Projektowanie wnętrz: Kompleksowe projekty wnętrz uwzględniające zasady feng shui.
Aranżacja wnętrz: Tworzenie harmonijnych i funkcjonalnych przestrzeni.
Remonty i wykończenia wnętrz: Profesjonalne podejście do każdego etapu realizacji, od koncepcji po finalizację.

Dlaczego fengshuihome?

W fengshuihome łączymy wieloletnie doświadczenie z pasją do projektowania wnętrz. Każdy element przestrzeni, od kolorystyki po układ mebli, jest starannie zaplanowany, aby stworzyć miejsce pełne pozytywnej energii. Dbamy o każdy detal, aby końcowy efekt w pełni odpowiadał wizji i oczekiwaniom naszych klientów.
Zasady Feng Shui w Projektowaniu

Kluczowym elementem naszej pracy jest zrozumienie i zastosowanie zasad feng shui. Każdy projekt opieramy na głębokiej wiedzy o feng shui, co pozwala nam tworzyć wnętrza sprzyjające zdrowiu, dobremu samopoczuciu i sukcesom naszych klientów.
Nasze Projekty

Realizujemy projekty wnętrz dla różnych typów budynków, zarówno mieszkalnych, jak i komercyjnych. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że każde wnętrze, nad którym pracujemy, zyskuje unikalny charakter i wysoką funkcjonalność.
Kontakt

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną harmonijnych, pięknych i funkcjonalnych wnętrz. Nasze biuro znajduje się w Warszawie, ale jesteśmy otwarci na realizację projektów w całej Polsce. Wspólnie możemy stworzyć przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twoich marzeń.

Skontaktuj się z nami i odkryj, jak fengshuihome może zmienić Twoje wnętrza!
Products & Services (1)
 • Interior Design ServicesAt fengshuihome, we offer comprehensive interior design services that blend traditional feng shui pr...

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Fengshuihome or PolandYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Verified Business

The accuracy of the company profile for Fengshuihome is validated by the company owner, representative, or directory administrator.
Last update on
Registered with us in
BACK TO TOP